Розклад оберіть зручний план занять

Іноземні мови

Групи E12, E14, E15, E16 з другим викладачем - носієм англійської мови, почнуть працювати з 1 жовтня 2018 р.

Англійська мова I

Група E1 (підлітки)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Пн / Ср / Пт 16:00 - 17:00
Усі місця зайняті

Група E2 (підлітки)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Пн / Ср / Пт 17:00 - 18:00
Залишилось 3 місця

Група E3 (підлітки)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Пн / Ср / Ср 18:00 - 19:00
Усі місця зайняті

Група E4 (дорослі)

Оплата за 1 заняття 120 грн
Пн / Ср / Пт 19:00 - 20:00
Залишилось 3 місця

Англійська мова II

Група E5 (діти 1-2 клас)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Вт / Чт 14:00 - 15:00
Залишилось 3 місця

Група E6 (діти 4-5 клас)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Вт / Чт 15:00 - 16:00
Залишилось 2 місця

Група E7 (підлітки)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Вт / Чт 16:00 - 17:00
Залишилось 1 місце

Група E8 (підготовка до ЗНО)

Оплата за 1 заняття 120 грн
Вт / Чт 17:00 - 18:00
Залишилось 1 місце

Англійська мова III

Група E9 (бізнес-англійська)

Оплата за 1 заняття 120 грн
Вт / Чт 10:00 - 11:00
Залишилось 8 місць

Група E10 (бізнес-англійська)

Оплата за 1 заняття 120 грн
Вт / Чт 11:00 - 12:00
Залишилось 8 місць

Група E11 (бізнес-англійська)

Оплата за 1 заняття 120 грн
Вт / Чт 12:00 - 13:00
Залишилось 8 місць

Англійська мова IV

Група E12 (діти з 10 років)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Пн / Ср / Пт 16:00 - 17:00
Залишилось 8 місць

Група E14

Оплата за 1 заняття 100 грн
Пн / Ср / Пт 17:00 - 18:00
Залишилось 8 місць

Група E15

Оплата за 1 заняття 100 грн
Пн / Ср / Пт 18:00 - 19:00
Залишилось 8 місць

Група E16 (дорослі)

Оплата за 1 заняття 120 грн
Пн / Ср / Пт 19:00 - 20:00
Залишилось 8 місць

Німецька мова

Група D1

Оплата за 1 заняття 100 грн
Вт / Чт 18:00 - 19:00
Залишилось 6 місць

Група D2 (з нуля)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Вт / Чт 19:00 - 20:00
Залишилось 6 місць

Група D3 (діти 1-4 клас)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Сб 11:00 - 12:00
Залишилось 2 місця

Польська мова

Група P1

Оплата за 1 заняття 100 грн
Вт / Чт 19:00 - 20:00
Залишилось 2 місця

Шкільні предмети

Математика

Група M1 (Ментальна математика)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Сб 10:00 - 11:00
Залишилось 5 місць

Група M2 (Підготовка до ЗНО)

Оплата за 1 заняття 100 грн
Сб 11:00 - 13:00
Залишилось 5 місць

Група M3 (Програма "Росток")

Оплата за 1 заняття 100 грн
Сб 13:00 - 14:00
Залишилось 5 місць

Група M4 (Програма "Росток")

Оплата за 1 заняття 100 грн
Сб 14:00 - 15:00
Залишилось 5 місць

Театрально-трюкова студія

ПРОГРАМА СТУДІЇ

Акторська майстерність

  • пластика
  • сценічна пластика
  • сцени рухів
  • сцени мови-начитка тексту
  • хореографія (класична база)
  • соціальна хореографія
  • сценічна хореографія
  • постановка номерів
  • музичність, ритміка, ведення (робота з партнером)

Трюкова студія

  • підготовка трюка
  • гімнастика
  • акробатика
  • фехтування
  • бойові мистецтва
  • козача хореографія
  • володіння холодною зброєю

Учні студії будуть задіяні в різних телевізійних проектах і зйомках

Театрально-трюкова студія

Група T1 (Діти 10-12 років)

Оплата за 1 заняття 120 грн
Ср / Сб 17:00 - 18:00
Залишилось 10 місць

Група T2 (Підлітки 13-16 років)

Оплата за 1 заняття 120 грн
Ср / Сб 18:00 - 19:00
Залишилось 10 місць

Аргентинське танго (майстер-класи)

Група T3 (Дорослі)

Оплата за 1 заняття 200 грн
Сб По запису

Для дітей

Ранній розвиток I

Група R1

Ср / Пт 10:00 - 11:00

Група R2

Ср / Пт 11:00 - 12:00

Ранній розвиток II

Група R3

Вт / Чт 10:00 - 11:00

Група R4

Вт / Чт 11:00 - 12:00

Група R5

Вт / Чт 12:00 - 13:00

Логопед

Група C1 (Діти до 7 років)

Оплата за 1 заняття 200 грн
Сб По запису

Психологія

Психологічні тренінги

Група Y1 (Підлітки 12-17 років)

Оплата за 1 заняття 150 грн
Пн / Ср / Пт 9:00 - 10:00
Залишилось 1 місце

Психологічні ігри

Група Y2 (Дорослі)

Оплата за 1 заняття 200 грн
Пн / Ср / Пт 9:00 - 10:00
Залишилось 2 місця